Volné kapacity očkovacího centra Nymburk

Informace k provozu a kapacitám očkovacího centra Nymburk a registraci do systému očkování

Od pondělí 22. 2. 2021 je v provozu velkokapacitní očkovací centrum v Obecním domě Nymburk. Kapacita je nyní 200 očkovaných za den, jakmile budeme mít k dispozici dostatek vakcín, bude to až 600 osob za den. V příloze Vám zasílám fotky z prvních dnů provozu, který funguje bezvadně.

Na čtvrtek a pátek máme ještě cca 120 volných termínů pro očkování seniorů nad 80 let. Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci prosíme všechny občany ve věku 80 let a více, kteří se ještě k očkování neregistrovali, aby tak oni nebo jejich rodinní příslušníci co nejdříve udělali.

Při volbě očkovacího místa stačí zvolit „Středočeský kraj“ a poté zde vybrat „Vakcinační centrum COVID19 – Obecní dům Nymburk, provozovatel Nemocnice Nymburk“. Možné je rovněž, pokud jsou již vaši senioři zaregistrovaní někam jinam, ale stále neobdrželi termín, provést novou registraci a zvolit naše centrum (v tomto případě nemusíte nic rušit, systém přepíše stávající registraci).

Očkování je jednoznačně nejlepší ochrana před onemocněním COVID-19 a proto prosím neváhejte a nechte sebe i své blízké očkovat co nejdříve!

Od 1. 3. 2021 předpokládáme v souladu s vládní strategií uvolnění termínů i pro osoby mladší 80 let a učitele 55+.

Mgr. Nela Gvoždiaková

jednatelka společnosti