Výluka na trati Poříčany - Kolín

Od 1. 7. - 28. 7. bude z důvodu rekonstrukce traťového koridoru výluka v úseku Poříčany - Kolín

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne výluka v úseku Poříčany – Kolín na trati 011 Praha – Kolín. Dopravce České dráhy, a. s. proto musí po dobu výluky přistoupit k následujícím opatřením:

• Po dobu výluky budou všechny vlaky linky S1 nahrazeny autobusy náhradní dopravy v úseku Poříčany/Český Brod – Kolín a opačně.
  • Kvůli uzavřenému přejezdu v obci Tatce bude zavedena navíc autobusová linka Pečky – Milčice – Sadská pro zajištění obsluhy obce Milčice, nacházející se severně od železniční zastávky Tatce.
  • Po dobu výluk mimořádně zastaví ve stanici Pečky vlaky linky R9 (vyjma R 967) pro nástup a výstup cestujících podle výlukového jízdního řádu.

Náhradní doprava je vedena výhradně podle výlukových jízdních řádů Poříčany/Český Brod – Kolín a Kolín – Poříčany/Český BrodPo celou dobu výluky je zajištěn 30 minutový interval vlaků linky S1 až do/ze stanice Poříčany.

Za komplikace při cestování linkou S1 se cestujícím omlouváme.

Bližší informace a výlukové jízdní řády jsou na webových stránkách dopravce Českých drah, a.s.

Datum vložení: 28. 6. 2021 11:39
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2021 11:43