Obec Poříčany
obecPoříčany
Verze pro seniory Facebook

Opatření platná od pátku 26. 11.

Přehled změn protiepidemických opatření dle nařízení vlády ze dne 25.11.

Krizová opatření (nad rámec platných mimořádných opatření MZDR, ta zůstávají v platnosti) účinná od páteční 18. hodiny:

Restaurace a bary - Restaurace, bary, hudební a taneční kluby, kasina, herny a podobné podniky budou zavřené v čase od 22 hodin do 4:59.

Sport a kultura - Na sportovních utkáních, kulturních představeních a vzdělávacích akcích může být maximálně 1000 diváků.

Společenské akce - Maximální počet lidí na různých spolkových a společenských akcích, oslavách a podobně se snižuje z 1000 na 100 lidí.

Vánoční trhy - Platí zákaz konání vánočních a adventních trhů, s výjimkou prodeje vánočních stromků a kaprů. Celoroční trhy mohou zůstat i nadále v provozu.

Pití alkoholu na veřejnosti - Platí zákaz pití alkoholu na veřejnosti. V restauracích a podobných podnicích je pití alkoholu povoleno.

Jídlo v nákupních centrech - Platí zákaz konzumace potravin v obchodních centrech. V takzvaných ‚food courtech‘ bude možné koupit jídlo pouze s sebou.

opatření 26-11

Datum vložení: 26. 11. 2021 8:06
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2021 9:19
Autor:

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kde nás najdete?