Dopravní omezení - rekonstrukce silnice II/330

4. etapa - 3.11. - 16. 11. 2022

V termínu 3. 11. – 16. 11. dojde k úplné uzavírce úseku ulice Českobrodská od křižovatky u viaduktu (včetně !!!) až po konec obce ve směru na Český Brod.  V praxi to znamená, že průjezd automobilem mezi severní a jižní částí obce nebude možný, a to ani pro dopravu dětí do/z školy a školky.

Uzavírka se dotkne i linek veřejné autobusové dopravy č.  429 a 426, které budou jezdit podle výlukového jízdního řádu.

• Autobusy linky 426 nebudou zajíždět do severní části obce ke škole. Dočasná zastávka bude obousměrně umístěna v ulici Mírová, u křižovatky s ulicí Lipová (pozor, bude označena jako „U Hroudů“).
  • Autobusy linky 429 od Chrástu naopak nebudou zajíždět k nádraží.

Po dobu rekonstrukce bude přechod o viaduktu součástí stavby, kvůli zajištění bezpečnosti svých dětí je prosím nasměrujte trasou v ul. Mírová a podchodem. Pro děti bude po dobu rekonstrukce křižovatky zajištěno ranní hlídání přechodu u podchodu na křižovatce ulic Českobrodská a V Průhonu.

Zhotovitel přislíbil, že se bude snažit v maximální míře zkrátit dobu omezení, tak aby průjezd přes křižovatku a směrem na Český Brod byl možný co nejdříve.

Situace dopravního značení uzavírky a objízdných tras ke stažení (886.03 kB)

Rozhodnutí Odboru dopravy MěÚ Český Brod

situace_dopravniho_znaceni__DIO_IV.pdf