Nabídka zajištění nákupů a vyzvednutí léků pro osoby v karanténě a seniory

Obec Poříčany nabízí zajištění nákupu

nákupObec Poříčany nabízí možnost zajištění nákupu základních potravin, domácích potřeb a léků. Pomoc budeme poskytovat lidem, kteří nemají možnost zajistit si nákupy sami, a jsou buď umístěni v karanténě, mají zdravotní omezení nebo patří do věkové skupiny 70 +.

V případě nákupu léků na recept je třeba dohodnout se s ošetřujícím lékařem, aby byl e-recept zaslán na tel. č. uvedené níže.

Nákupy budou probíhat v pondělí, středu a pátek, vaši objednávku (seznam) je třeba zavolat předcházející den, nejpozději do 11. hod. (pro pondělní nákup prosím volejte v pátek)!

Telefonní číslo pro zájemce o tuto službu je 775 763 801.  Nákup bude dovezen do domu oproti platbě v hotovosti nebo jinou cestou, dle domluvy.

Vytvořeno: 16. 3. 2020
Poslední aktualizace: 16. 3. 2020 16:13